Sejdeme se v pět


Žít single má své nesporné výhody. Děláte si, co chcete a kdy chcete, nemusíte svá přání nikomu přizpůsobovat, nikdo vám nedělá binec v bytě, nevymačkává pastu od prostředka, nenechává
oholené vousy v umyvadle, nepřepíná tupě televizní kanály v rytmu tří sekund a netrousí špinavé ponožky na trase obývák–ložnice.
Pokud na tyto stránky zavítali i pánové, nechť si doplní obdobný žebříček nesnesitelných ženských zlozvyků. Jak se říká, každý máme to své.

Ale občas zapomeneme, že vztah obnáší i tyto drobné nepříjemnosti, a začneme pociťovat potřebu sdílet s někým život. Člověk je přece jen tvor párový. A pak už myslíme jen na to, že jsme dlouho nedostaly kytku, že už nám dlouho nikdo nepřinesl snídani do postele, že už nám dlouho nikdo nepřivezl léky, když nám bylo špatně, a že pyžamovou párty s kamarádkami byste případně vyměnila za romantickou vanu se svíčkami ve dvou, a to i s dlouhodobější perspektivou. A pokud se náhodou nevyskytuje ve vašem okolí žádný adept, který by sliboval vaše sny naplnit, vrhnete se na seznamky.
A to je teda vichr z hor!
Kdo nezažil, neuvěří.

Ale jak říká jeden můj kamarád: „I špatný zážitek je dobrá zkušenost.“ Ačkoliv… zážitky ze seznamky nemusí být nutně negativní. Mám pár přátel, kteří na sebe právě tímto stylem narazili a přešli od životního modelu single k „… a žili šťastně až do smrti“.


Koupit knihu v Alpress e-shopu

Žánr: Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno: 2020, Alpress
Počet stran: 176
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-7633-336-9


zpět     nahoru     domů     tisk

Všechna práva vyhrazena © 2016 Vladimíra Černajová